text.skipToContent text.skipToNavigation

KONTAKT

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa pytania i informacje zwrotne, sugestie oraz komunikację wszelkiego rodzaju. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością służy pomocą. Można również skontaktować się z Działem Obsługi Klienta:
 
INFOLINIA:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
 
Tel.: (61) 665 90 01
Fax: (61) 665 90 02
 
Pytania odnośnie zamówień prosimy przesyłać na adres dok.poznan@fabory.com.
 
Pytania odnośnie sklepu internetowego prosimy przesyłać na adres webshop.pl@fabory.com.

Sklep Fabory Poland

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:00 - 16:00

Adres

ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań 

Kontakt

Nr telefonu: 61 665 90 01
Fax: 61 665 90 02 
Adres mailowy: dok.poznan@fabory.com

Tereny działań Przedstawicieli Handlowych

Północna Polska 

KIEROWNIK REGIONU: Piotr Nowaczyk  piotr.nowaczyk@fabory.com

Województwo Miasto Osoba kontaktowa E-mail Numer telefonu
kujawsko-pomorskie kujawsko-pomorskie Przemysław Dobrowolski przemyslaw.dobrowolski@fabory.com 691 431 718
lubuskie lubuskie  Marcin Perlikiewicz marcin.perlikiewicz@fabory.com 691 431 717 
mazowieckie Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Grójec, Piaseczno, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów, Legionowo, Wołomin, Pruszków, Płock, Gostynin, Sierpc Łukasz Paciorkowski lukasz.paciorkowski@fabory.com 697 691 184
podlaskie, mazowieckie (północ)

Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Przasnysz, Wyszków, Ostróda, Żuromin, Iława, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo

Sławomir Karpiński slawomir.karpinski@fabory.com 691 431 729
warmińsko - mazurskie

warmińsko - mazurskie (z wyjątkiem Elbląga)

Sławomir Karpiński slawomir.karpinski@fabory.com 691 431 729
pomorskie Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Kościerzyna, Wejherowo Kamil Suska kamil.suska@fabory.com 697 691 215
warmińsko - mazurskie Elbląg Kamil Suska kamil.suska@fabory.com 697 691 215
wielkopolskie Ostrów, Kępno, Koło, Turek, Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn, Słupca, Konin Łukasz Napierała lukasz.napierala@fabory.com 601 381 155
 wielkopolskie 

Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Oborniki, Piła, Złotów

Tomasz Fundamenski tomasz.fundamenski@fabory.com 691 431 726
 zachodniopomorskie Szczecin, Stargard, Goleniów, Police, Gryfino, Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno Tomasz Fundamenski tomasz.fundamenski@fabory.com 691 431 726
wielkopolskie Poznań, Gniezno, Wągrowiec, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Września, Środa Wlkp., Tarnowo Podgórne Radosław Fligiel radoslaw.fligiel@fabory.com 691 431 725
wielkopolskie  Poznań, Leszno, Śrem, Gostyń, Rawicz, Kościan, Jarocin,  Grodzisk, Wolsztyn, Międzychód, Nowy Tomyśl, Szamotuły,  Jarosław Bartkowiak jaroslaw.bartkowiak@fabory.com 691 431 731
zachodniopomorskie, pomorskie Słupsk, Koszalin, Czaplinek, Lębork, Bytów, Chojnice, Człuchów, Szczecinek, Białogard, Kołobrzeg Grzegorz Czerniewicz grzegorz.czerniewicz@fabory.com 691 431 742

 

Południowa Polska

KIEROWNIK REGIONU: Radosław Otfinowski radoslaw.otfinowski@fabory.com 691 431 702
Account Manager: Łukasz Flig lukasz.flig@fabory.com 691 431 713
 
Województwo Miasto Osoba kontaktowa E-mail Numertelefonu
dolnośląskie Wrocław, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Oleśnica, Syców, Milicz, Trzebnica, Wołów, Żmigród, Góra Remigiusz Król   remigiusz.krol@fabory.com 691 431 701
dolnośląskie Wrocław, Strzelin, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Nowa Ruda, Jelcz Lakowice, Oława Tadeusz Dobrzyński tadeusz.dobrzynski@fabory.com 601 383 493
dolnośląskie Legnica, Lubin, Głogów, Bolesławiec, Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów Rafał Rodzeń rafal.rodzen@fabory.com 691 431 733
lubelskie  Biłgoraj, Chełm, Kraśnik, Lublin, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Radom Agnieszka Nakonieczna agnieszka.nakonieczna@fabory.com 691 431 703
łódzkie Łódź, Łowicz, Kutno, Skierniewice, Łęczyca, Zgierz, Poddębice, Łódź, Wieluń, Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Rawa Mazowiecka Tomasz Tyszko tomasz.tyszko@fabory.com  691 431 735
małopolskie małopolskie Michał Wardzała michal.wardzala@fabory.com 601 380 562
opolskie opolskie Janusz Malarek janusz.malarek@fabory.com 691 431 741
śląskie Katowice, Tychy, Mikołów, Racibórz, Rybnik, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Bieruń-Lędziny, Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna Mariusz Kielar mariusz.kielar@fabory.com 609 686 950
śląskie Bytom , Gliwice, Radzionków, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Myszków Mirosław Znojek miroslaw.znojek@fabory.com 697 691 240
świętokrzyskie, podkarpackie świętokrzyskie, podkarpackie Paweł Szewczyk pawel.szewczyk@fabory.com 691 430 016

Dystrybucja 

Województwo Osoba kontaktowa E-mail Numertelefonu
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie Radosław Kubisiak radoslaw.kubisiak@fabory.com 691 431 745
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie Adrian Dukała adrian.dukala@fabory.com  691 410 372
lubelskie (północ), łódzkie, mazowieckie, podlaskie Grzegorz Boruta grzegorz.boruta@fabory.com  697 691 183
lubelskie (południe), małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie Jacek Kulig jacek.kulig@fabory.com 691 431 743
dolnośląskie, opolskie, śląskie Marcin Kiciński marcin.kicinski@fabory.com  691 431 712

 

KAM

Key Account Manager: Michał Kokociński michal.kokocinski@fabory.com 697 693 358

 

Fabory Poland Sp. z o.o. 

ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań
NIP 958-12-95-437, Regon 191757781
Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy KRS 0000026889
Wysokość kapitału zakładowego 5 206 220,00 zł 
 
Nasz nr konta: 
Bank Zachodni WBK 08 1500 1054 1210 5006 7563 0000 
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji