Artikelnummer K1099.000.250
Oppervlaktebescherming Overig
Lengte (m) 250
Merken Knipex
Gewicht per stuk (g) 400
HS- en goederencode
Verpakt per 1
Specificaties
Oppervlaktebescherming Overig
Lengte (m) 250
Merken Knipex
Gewicht per stuk (g) 400
HS- en goederencode
Type Concreters Nipper
Omschrijving
Constructietang geschikt voor het draaien en knippen van binddraad. Snel, betrouwbaar en zuinig. Snijkanten extra gehard, hardheid van de snijkanten ca. 61 HRC. - Snijcapaciteit middelharde draad (diameter): Ø 2,4mm- Schneidwerte harter Draht (Durchmesser): Ø 1,6mm- Snijkantlengte mm: 25,0mm