Artikelnummer W3320.010.125
Merken Blickle
Gewicht per stuk (g) 2.1
HS- en goederencode
Specificaties
Merken Blickle
Gewicht per stuk (g) 2.1
HS- en goederencode
Omschrijving
● Wiel-Ø: 125 mm ● Wielbreedte: 40 mm ● Bouwhoogte: 165 mm